Izolacepir s.r.o.

Tepelná izolace šikmé střechy

Legenda

  1. Krokev
  2. Izolační desky TermPIR ® AL
  3. Nosná kontralať
  4. Distanční kontralatě (nemusí být)
  5. Latě 
  6. Hliníková páska na spoje
  7. Střešní fólie
  8. Střešní kratina

Na zateplení šikmé střechy používáme desky z PIR pěny, které se vyznačují vysokými izolačními parametry a zároveň nízkou vlastní hmotností a nízkou absorpcí vody. Izolace střechy tímto materiálem je zárukou nejvyšší kvality a dlouhodobou životností.

V jakých situacích se rozhodnout pro zateplení šikmé střechy?

Šikmá střecha by měla být izolována, pokud je podkroví budovy využíváno pro užitkové účely. V opačném případě stačí izolovat strop nad obytnou částí, která zabrání úniku tepla z budovy. Dobře provedená izolace podkroví Vám poskytuje další obytné nebo technické místnosti.

Izolace šikmé střechy izolačními deskami z PIR pěny

Použití námi vyráběných desek z PIR pěny pro izolaci šikmé střechy je nejlepším možným řešením pro zákazníky, kteří oceňují nízký součinitel tepelné vodivosti, a tím snížení spotřeby energie potřebné na vytápění objektu. Díky úplné eliminaci tepelných mostů a vysoké účinnosti termPIR panelů dochází ke snížení celkových nákladů na zateplení střechy díky nižším účtům za tepelnou energii.

Podívejte se prosím na naši kompletní nabídku izolačních desek PIR. Máte-li jakékoli dotazy nebo obavy, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.